KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4717047
nr 471 7047
Akvarell
originalaffisch, sign. Kåpe, de trolovade, 100x70
Utrop:
100 kr
måndag 4 juni 2007
kl 16:47:19
Signe Persson-Melin (f. 1925)